LOGO REACT EU MMR small v2

 

Vedoucí lékárny
Mgr. Jana Boháčová

 

Zástupce vedoucího

PharmDr. Olga Dembická

V době letních prázdnin (1. 7. - 30. 8. 2024) bude lékárna otevřena od 7:00 do 15:30 hod. 
 
Informace pro veřejnost - tel. 558 309 647 nebo 558 309 641.
 
V lékárně Nemocnice Třinec je prosazován princip vstřícného přístupu ke klientům. Odborní pracovníci lékárny poskytují kompletní servis a poradenství k užívání a vzájemnému kombinování lékařem předepsaných léčivých přípravků a samozřejmě také volně prodejných léčivých přípravků. Upozorňují na možné nežádoucí účinky jednotlivých léčivých přípravků a jejich kombinací. Díky úzké spolupráci s lékaři Nemocnice Třinec jsou pracovníci schopni pružně konzultovat nesrovnalosti s předepsanými léčivými přípravky.
 
Lékárna Nemocnice Třinec je lékárna s odbornými pracovišti. To s sebou přináší i vyšší nároky na vzdělávání odborných pracovníků a na technické vybavení lékárny.
 
Na pracovišti je umožněno absolvování odborných praxí studentům vyšších zdravotnických škol a farmaceutických fakult. Lékárna je partnerem ve vzdělávání studentů Farmaceutické fakulty Veterinární a farmaceutické univerzity Brno, probíhá zde výuka předmětu Lékárenská praxe. Svou praxi zde mohou absolvovat i studenti Farmaceutické fakulty v Hradci Králové Univerzity Karlovy v Praze a také studenti Farmaceutické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. V lékárně Nemocnice Třinec probíhají stáže lékárníků v rámci specializační přípravy v oboru veřejného lékárenství a povinné praxe v oboru v rámci specializační přípravy v oboru nemocničního lékárenství.
 
 
 
Lékárnu najdete ve vstupní hale hlavní budovy Nemocnice Třinec.

Personál lékárny se těší na Vaši návštěvu!

V lékárně je možno platit v hotovosti, platební nebo kreditní kartou, pro organizace i fakturou. Přijímáme i různé druhy benefitních karet a poukázek.