Levé menu

18.09.2020

ZÁKAZ NÁVŠTĚV 2020Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci Vás informujeme, že z rozhodnutí ředitele Nemocnice Třinec, se s okamžitou platností vyhlašuje ZÁKAZ NÁVŠTĚV, a to až do odvolání.

11.09.2020

placky2Klienti oddělení sociálních lůžek si včera velmi pochutnali. Pro zpestření jejich pobytu zdravotníci napekli chutné bramborové placky, které byly podávané se špekem a smetanou. Byla to taková dobrota, že se každý olizoval až za ušima!

08.09.2020

Knihy1Dva obrovské proutěné koše většinou nových knížek předali dětskému oddělení Nemocnice Třinec novomanželé Veronika a Daniel Mrózkovi. Reagovali tak na výzvu o pomoc s vybavením dětských knihoven v nemocnicích a ordinacích dětských lékařů, kterou realizuje nezisková organizace Celé Česko čte dětem již od roku 2011.

Návštěvní doba

Doba návštěv je doporučená od 14:00 do 16:30 hodin. Mimo tyto hodiny lze návštěvu dohodnout s ošetřujícím lékařem nebo sestrou ve službě.