Logo IROP a Ministerstvo pro místní rozvoj

Aktuality

11.09.2019

6Exkurze1Na začátku školního roku se naskytla vybraným žákyním třinecké ZŠ Slezská, v doprovodu Mgr. Jitky Mikeskové, příležitost podívat se do Nemocnice Třinec na exkurzi a podrobněji se seznámit s prací zdravotníků. Pomalu se totiž blíží doba, kdy si budou vybírat směr svého budoucího zaměstnání.

30.08.2019
Koblace 2Téměř na den se sešla na ORL oddělení Nemocnice Třinec dvě výročí – rok operativy plazmou a „kulatý“ počet odoperovaných dětí. Nemocnici, od uvedení přístroje do provozu, opustilo v den zákroku zcela v pořádku, jen bez nosní mandle, sto spokojených malých pacientů. Zájem o operační techniku zvanou plazmová koblace, kterou Nemocnice Třinec, jako první na Moravě, uvedla do praxe, vysoce předčil očekávání. Ukázalo se, že když máte co nabídnout, pacienti dorazí opravdu zdaleka. Na ORL oddělení k operaci dorazili pacienti nejen například ze Znojma, Břeclavi, ale také z Polska, Slovenska či Irska.
19.08.2019
Muzikoterapie1Již téměř 2 roky se klienti oddělení sociálních lůžek Nemocnice Třinec pravidelně setkávají s lektory Evropského spolku pro osoby se zdravotním postižením Třinec při aktivizační muzikoterapii nazvané „Hudbou k dobré náladě“.

Strana 1 z 133