Nemocnice Třinec, p.o. neomezuje provoz, přistoupila však ke zvýšení bezpečnostních opatření souvisejících s výskytem koronavirové infekce.

Ačkoliv v současné době nepočítá vedení Nemocnice Třinec, p.o. s výraznějším omezováním poskytované péče svým pacientům, budou zavedena nezbytná bezpečnostní opatření. K již vyhlášenému striktnímu zákazu návštěv, mimo dětské a porodní oddělení, bude od pátku 13. března 2020 od 6:00 hodin přístup do areálu a veškerých budov nemocnice umožněn výhradně přes KONTROLNÍ VSTUP nacházející se naproti hlavní vrátnice. Na tomto místě budou naši zdravotníci všem příchozím měřit tělesnou teplotu a zjišťovat cestovatelskou anamnézu. Po absolvování této kontroly budou pacienti, pomocí asistentů z řad zaměstnanců nemocnice, směřováni na příslušná pracoviště.

V případě klinického podezření budou příchozí informováni o nutnosti kontaktovat Krajskou hygienickou stanici, která provede vyhodnocení rizika a určí další postup.