DárciNT1V září letošního roku se zaměstnanci Nemocnice Třinec zapojili do akce Moravskoslezského kraje „Normální je darovat“. Každý měsíc se tak připojují noví, ale i dlouhodobí dárci krve.

„Jsem velice rád a mile překvapen, že se zaměstnanci houfně vrhli do této společné akce a pevně doufám, že tento trend se již uchytil a bude úspěšně pokračovat dál,“ podotkl ředitel Nemocnice Třinec Zdeněk Matušek. Další termín našeho zaměstnaneckého darování je stanoven na 24. ledna 2020. Přihlásit se můžete prostřednictvím sekretariátu, kl. 102 nebo 151.

Člověk nikdy neví, kdy sám bude tuto vzácnou tekutinu potřebovat, a proto nás těší velký zájem ze strany našich zaměstnanců. Pevně věříme, že i pro ostatní pracovní kolektivy může být tato událost velkou motivací. Rádi přivítáme další pracovní skupiny, party kamarádů i jednotlivce, kteří chtějí pomoci druhým a přijdou k nám darovat svou krev. Přihlásit se můžete na HTO Nemocnice Třinec na tel. čísle 558 309 627.

DárciNT2 DárciNT3 DárciNT4
 DárciNT5  DárciNT6  DárciNT7