Nikdy nejsi sám1Bohatou předvánoční nadílku pro nemocné děti, které jsou hospitalizované na dětském oddělení Nemocnice Třinec, připravili členové spolku „Nikdy nejsi sám“. Hlavní činností této neziskové organizace je pořádání volnočasových a pobytových aktivit pro děti a mládež s postižením.

Nemocnici Třinec navštívili členové spolku „Nikdy nejsi sám“ již po několikáté. Děkujeme za nezištnou pomoc a spolupráci, která přináší radost nejenom hospitalizovaným dětem, ale i celému ošetřujícímu personálu, pro něhož je úsměv malých pacientů tím největším potěšením.

„Po celý rok se na nás obracejí budoucí novomanželé, kteří u svého obřadu upřednostní místo květin nějaký malý dárek, který pak následně předáme dětem v nemocnici,“ uvedla předsedkyně spolku „Nikdy nejsi sám“ Renata Czaderová, odkud dárky pochází. Díky této podpoře je objem darovaných hraček natolik velký, že vystačí i pro jiné příležitosti, jako jsou např. narozeniny nebo svátky hospitalizovaných dětí.

Velice si těchto činů vážíme, pevně věříme v další podporu a všem členům a donátorům neziskové organizace „Nikdy nejsi sám“ patří velký DÍK!

Nikdy nejsi sám2 Nikdy nejsi sám3 Nikdy nejsi sám4
Nikdy nejsi sám5 Nikdy nejsi sám6