Logo IROP a Ministerstvo pro místní rozvoj

DOD1V Nemocnici Třinec proběhl již tradiční Den otevřených dveří porodnického a novorozeneckého oddělení. Tentokrát nás, za krásného počasí, navštívil rekordní počet budoucích maminek v doprovodu manželů, partnerů, matek či kamarádek.

V průběhu celého dopoledne si zájemci individuálně povídali s nemocničními porodníky, pediatry a fyzioterapeuty. Po získání teoretických informací a po výborném občerstvení, se návštěvníci přesunuli na porodní sál, porodní a novorozenecké oddělení. Tam na ně čekaly porodní asistentky a dětské sestřičky, které je provedly jednotlivými pracovišti a poskytly praktické instrukce a informace.

Ani tentokrát nechyběla přítomnost zástupců firem, jejichž portfolio je zaměřeno na novopečené maminky a miminka. Vedle cenných rad a seznámení se s výrobky, si maminky odnesly i drobné dárky.

„Kromě rekordní návštěvnosti nás velmi mile překvapilo i silné zastoupení zájemců ze sousedního Slovenska, kteří na doporučení známých, plánují přivést na svět své dítě právě v naší porodnici,“ dodala vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Regina Slowik.

Na všechny zúčastněné se moc těšíme u porodu a ostatní budoucí rodiče již nyní srdečně zveme na další Den otevřených dveří, který se bude konat na jaře.

 

 

DOD2 DOD3 DOD4
DOD5 DOD6 DOD7
DOD8 DOD9  

Návštěvní doba

Doba návštěv je doporučená od 14:00 do 16:30 hodin. Mimo tyto hodiny lze návštěvu dohodnout s ošetřujícím lékařem nebo sestrou ve službě.