Logo IROP a Ministerstvo pro místní rozvoj

DOD1V Nemocnici Třinec proběhl již tradiční Den otevřených dveří porodnického a novorozeneckého oddělení. Tentokrát nás, za krásného počasí, navštívil rekordní počet budoucích maminek v doprovodu manželů, partnerů, matek či kamarádek.

V průběhu celého dopoledne si zájemci individuálně povídali s nemocničními porodníky, pediatry a fyzioterapeuty. Po získání teoretických informací a po výborném občerstvení, se návštěvníci přesunuli na porodní sál, porodní a novorozenecké oddělení. Tam na ně čekaly porodní asistentky a dětské sestřičky, které je provedly jednotlivými pracovišti a poskytly praktické instrukce a informace.

Ani tentokrát nechyběla přítomnost zástupců firem, jejichž portfolio je zaměřeno na novopečené maminky a miminka. Vedle cenných rad a seznámení se s výrobky, si maminky odnesly i drobné dárky.

„Kromě rekordní návštěvnosti nás velmi mile překvapilo i silné zastoupení zájemců ze sousedního Slovenska, kteří na doporučení známých, plánují přivést na svět své dítě právě v naší porodnici,“ dodala vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Regina Slowik.

Na všechny zúčastněné se moc těšíme u porodu a ostatní budoucí rodiče již nyní srdečně zveme na další Den otevřených dveří, který se bude konat na jaře.

 

 

DOD2 DOD3 DOD4
DOD5 DOD6 DOD7
DOD8 DOD9