Logo IROP a Ministerstvo pro místní rozvoj

Kiwanis0Na dětské oddělení Nemocnice Třinec včera dorazila vzácná návštěva. Zástupci občanského sdružení KIWANIS klub Ostrava, společně s paní Lindou Filuszovou z Innogy a v doprovodu Zbigniewa Czendlika přišli potěšit malé pacienty a slavnostně předali nové vybavení do čekárny dětské ambulance.

Občanské sdružení Kiwanis, v čele s prezidentkou Evou Pastuškovou, spolupracuje s Nemocnicí Třinec již několik let. Tentokrát, díky podpoře společnosti Innogy, věnovali vybavení do čekárny dětské ambulance. „Děkujeme za dětský stůl, počítačový stolek, židličky a kuchyňku. Čekárna opět působí moderním vzhledem, neboť starý nábytek byl již patřičně opotřebován,“ sdělila vrchní sestra dětského oddělení Karmen Cieslarová. 

Zároveň děkujeme za dárky pro hospitalizované děti, jak rovněž za bílé látkové panenky a medvídky, které u nás v nemocnici dostávají malí pacienti při hospitalizaci. Během pobytu si je pak mohou vymalovat, doprovázejí je na vyšetření a mohou se stát jejich novými kamarády, ale i pomocníky při komunikaci s lékaři. Látkové hračky, pro nemocné děti, vyrábějí odsouzení ve věznicích Ostrava- Heřmanice, Karviná, Opava a ve Vazební věznici Ostrava.     

Irena Sikorová Nožková
tisková mluvčí

 

 

Kiwanis1 Kiwanis2   Kiwanis3
 Kiwanis4  Kiwanis5  Kiwanis6
 Kiwanis7  Kiwanis8  Kiwanis9
 Kiwanis10  Kiwanis11  

Návštěvní doba

Doba návštěv je doporučená od 14:00 do 16:30 hodin. Mimo tyto hodiny lze návštěvu dohodnout s ošetřujícím lékařem nebo sestrou ve službě.