Hradatka 1Mladé ženy z klubu Hráďátka vyrobily pro pacienty dětského oddělení Nemocnice Třinec látkové šneky.

Každé úterý se scházejí v Centru volného času v Hrádku mámy s dětmi zhruba do tří let. Při společných setkáních si pak s dětmi hrají, tvoří, zpívají, cvičí nebo jen tak klábosí u kávy. A právě při kreativní činnosti, pod vedením paní Moniky Cieślarové, vyrobily hromadu barevných látkových šneků. Ty následně předaly na dětské oddělení Nemocnice Třinec, kde budou darovány malým pacientům. Děkujeme maminkám za vlastnoručně vyrobené hračky, které si hospitalizované děti mohou vybarvit. „Velice si vážíme Vaší pomoci, neboť malí pacienti na našich odděleních alespoň na chvíli zapomenou na bolest a nepříjemné pocity spojené s onemocněním, vykouzlí úsměv na tváři, který vede k rychlejšímu zotavení,“ dodala Andrea Ciencialová, herní terapeutka.

Hradatka 2  Hradatka 3  Hradatka 4