1. částI letos se zaměstnanci Nemocnice Třinec zapojili do krajské sbírky potravin, která byla organizována ve spolupráci s Potravinovou bankou Ostrava.

Během 14 říjnových dnů darovali zaměstnanci Nemocnice Třinec celkem 840 kg trvanlivých potravin v odpovídající hodnotě 41.985,- Kč, které byly předány prostřednictvím Charity Český Těšín potřebným lidem, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci. S chudobou se může potkat každý z nás, ať už v důsledku nečekaných a neovlivnitelných životních událostí. Jsme proto velmi rádi, že dárců s dobrým srdcem letos přibylo. Velice si vážíme a děkujeme za pomoc všem, kteří se do potravinové sbírky aktivně zapojili a pomohli částečně vylepšit životní úroveň lidem v nouzi.

2. část