1 FDivadelní spolek Křesadlo, který dojíždí do naší nemocnice již přes deset let, zavítal opět na dětské oddělení, aby hospitalizovaným pacientům zpříjemnil chvíle pobytu v nemocnici.

Tentokrát herci přivezli s sebou představení „Dobrodružství Ferdy mravence a brouka Pytlíka“. Se zapálením se do děje vrhly i hospitalizované děti, pomáhaly hrdinům stavět cestičky do mraveniště a vyzdobily mravenčí domov kytičkami, které nasbírala Beruška.

„Je skvělé vidět okamžitou změnu nálady a úsměvy u nemocných dětí. Těší nás, že máme tu možnost každý měsíc přivítat v naší nemocnici divadlo Křesadlo. Dětem se dobrodružství velmi líbilo a na závěr se všichni odměnili velkým potleskem a dárečky,“ dodala herní terapeutka Andrea Ciencialová.

2 F 3 F 4 F
5 F 6 F 7 F