ZS Bystrice_01-2017Dnešního dne navštívily naši nemocnici žákyně 9-tých tříd ZŠ Bystřice, aby se blíže seznámily s možností budoucího zaměstnání v tomto odvětví.

Děvčata prošly téměř celou nemocnici a viděly v reálu, co vše obnáší práce lékařů, všeobecných sester, zdravotnických asistentů, dětských sester, porodních asistentek, instrumentářek, fyzioterapeutů, ergoterapeutů, nutričního a herního terapeuta, zdravotních laborantů, zdravotně-sociálních pracovnic, ošetřovatelek, sanitářek a dalších možných profesí.

„Tuto exkurzi jsme absolvovali již třetím rokem a vždy je pro nás velmi přínosná, neboť v brzké době budou žáci podávat přihlášky na střední školy a dnešní prohlídka žákyním napoví, jakým směrem se mají vydat,“ sdělil doprovázející učitel Mgr. Tomáš Krsek. Pevně věříme, že dnešní setkání děvčata oslovilo a že se v budoucnosti s některými sejdeme v našem pracovním týmu.