senior 01 sO velké překvapení a radost dětí se postaraly také klientky z Klubu seniorů.

„Na Mikuláše jim předaly spolu s místostarostou města Radimem Kozlovským vlastnoručně vyrobené dárečky v podobě zvířátek. V letošním roce seniorky děti potěšily různobarevnými opičkami a sympatickými hrošíky. Klientky Klubu šikovných rukou vyráběly hračky z froté ponožek už od podzimu, a že byly šikovné a plné elánu, vyrobily jich více než padesát kusů,“ uvedla mluvčí Třince Šárka Szlaurová.

„Akce předávání výrobků klubu šikovných rukou hospitalizovaným dětem je již mikulášskou tradicí. Děti měly ze zvířátek upřímnou radost a já věřím, že jim tito plyšoví kamarádi pomůžou překonat nelehké chvíle strávené pobytem v nemocnici,“ řekl místostarosta města Radim Kozlovský.

senior 02 s   senior 03 s   senior 04 s
senior 05 s