12 19 Otužilci1Již pátým rokem se u Žermanické přehrady sešli otužilci z různých koutů našeho kraje. Setkání proběhlo jako vždy ve třetí adventní neděli a neslo se v duchu každoroční charitativní akce „Polar Teddy Bear Swim“.

„Každým rokem organizujeme sbírku plyšáků a snažíme se obdarovat hračkami nějakou nemocnici a pro letošní rok jsme vybrali Nemocnici Třinec,“ vysvětlil Lukáš Kerhart, organizátor akce a člen zimních koupelníků Horní Bludovice, který hromadu plyšáků přivezl na třinecké dětské oddělení.

Kromě otužileckých klubů do sbírky přispěl i policejní útvar Ostrava a Velká Polom.

Zdravotnický personál tak bude moci postupně při různých významných příležitostech předávat hospitalizovaným dětem plyšové hračky.

12 19 Otužilci2 12 19 Otužilci3 12 19 Otužilci4