12 04 Diplom NN HCI Moravskoslezský 3.místo zaměstnanci 2023 1 page 001V 18. ročníku celostátního projektu v prestižním hodnocení renomované společnosti HealthCare Institute za rok 2023 se Nemocnice Třinec umístila jako třetí nejlepší v Moravskoslezském kraji v hodnocení zaměstnanců, šestá nejlepší v očích hospitalizovaných pacientů a osmá nejlepší z pohledu ambulantních pacientů.

V rámci všech nemocnic v celé republice jsme obsadili skvělé sedmé místo u zaměstnanců, respektive dvacáté třetí u hospitalizovaných pacientů a dvacáté páté u ambulantních pacientů.

Velmi děkujeme za toto ocenění jak našim zaměstnancům, tak našim pacientům a zároveň se zavazujeme, že ve zlepšování podmínek a prostředí budeme nadále pokračovat.