05 18 Maturity1Studentky Střední zdravotnické školy ve Frýdku-Místku skládají v Nemocnici Třinec již od pondělí praktickou zkoušku z dospělosti.

Dnes pokračovala další skupinka děvčat, která se snažila odborné komisi dokázat, že zvládnou vše, co se během studia a praxe naučila.

Praktické maturitní zkoušky probíhají letos na interním a chirurgickém oddělení. Studentky musí zvládat jak všechny ošetřovatelské činnosti, tak prokázat odborné znalosti a dovednosti při ústní obhajobě.

V příštím týdnu budou pokračovat v praktických zkouškách žákyně Střední zdravotnické školy z Karviné a začátkem června i studentky Vyšší odborné školy PRIGO.

„Všem maturantům přejeme hodně úspěchů jak při praktických, tak i ústních maturitních zkouškách, a doufáme, že část úspěšných absolventů rozšíří řady zaměstnanců Nemocnice Třinec,“ doplnila náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Jana Maštalířová.

05 18 Maturity2 05 18 Maturity4 05 18 Maturity5
05 18 Maturity7 05 18 Maturity8 05 18 Maturity10