03 21 Nadstandard1Chirurgické oddělení Nemocnice Třinec je nedílnou součástí nemocničního komplexu a provádí přes 2500 operací ročně.

Vzhledem k pooperačnímu komfortu pacientů jsme se rozhodli pro modernizaci nadstandartních pokojů.

Pacienti, kteří po operacích vyžadují běžnou pooperační péči, mají možnost volby mezi standartním pokojem anebo výběr pokoje s nadstandartním vybavením, kdy tento je zpoplatněn částkou 500 Kč na den.

Na odděleních máme k dispozici dva jednolůžkové pokoje, které jsou vybavené v moderním designu, s televizí, Wi-fi připojením, lednicí a varnou konvicí, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. Hospitalizovaný pacient na nadstandardním pokoji má možnost výběru stravy odpovídající naordinované dietě ve spolupráci s nutričním terapeutem.

03 21 Nadstandard2 03 21 Nadstandard4