05 24 Diana1Nemocnice Třinec po roce přivítala brněnskou zdravotnickou prodejnu Diana.

Ta se již 30 let specializuje na poradenství a prodej pomůcek pro ženy po operaci prsu, po rekonstrukci prsu, s vývojovými vadami nebo s nadměrnými velikostmi prsu.

Klientky různých věkových kategorií si v nemocniční posluchárně mohly prohlédnout mezi jinými speciální podprsenky, prsní epitézy, které usnadňují obnovení symetrie těla, dále funkční oblečení pro sport i volný čas, plavky s kapsou, šátky, kompresní pažní návleky, paruky a další sortiment. Každé zájemkyni byla nabídnuta pomoc při výběru správného tvaru, typu a velikosti, aby prádlo perfektně sedělo. Následně si mohly nabízené zboží v klidu vyzkoušet a zakoupit.

Cílem celé akce je umožnit těmto ženám opět plnohodnotný život, navrátit jim pocit ženskosti, jistotu a sebevědomí. Pro velký zájem, především pacientek naší mamologické ambulance, akci zopakujeme na jaře příštího roku.

05 24 Diana2 05 24 Diana3 05 24 Diana4
05 24 Diana5