01 11 Očkovací centrum Frýdecká3Ve středu 12. ledna otevře Nemocnice Třinec nové očkovací místo. Občané jej naleznou na ulici Frýdecká 224.

Při zřizování nového očkovacího místa pomohly ve velké míře Třinecké železárny, které nemocnici poskytly prostory a upravili je tak, aby vyhovovaly podmínkám veřejného očkovacího místa. K pomoci s vybavením se přidal i Magistrát města Třince.

Zájemci o očkování z regionu si tak budou moci vybrat místo, kde chtějí dostat vakcínu. V rezervačním systému si stačí zvolit místo i čas.

Nově zřízené očkovací centrum na adrese Frýdecká 224 v Třinci bude v provozu v pracovních dnech od 7 do 15 hodin, v případě většího zájmu se počítá s časovým rozšířením v odpoledních hodinách a víkendových termínech. Dva očkovací týmy Nemocnice Třinec zde budou provádět očkování s počáteční kapacitou 200 osob denně s možností postupného navýšení.