12 07 Mikuláš9Spolek „Nikdy nejsi sám“ připravil pro nemocné děti, které jsou hospitalizované na Dětském oddělení a JIP Nemocnice Třinec, bohatou mikulášskou a vánoční nadílku.

Plyšáky, stavebnice, autíčka, puzzle, knížky, omalovánky, společenské hry pro malé i velké děti přinesla jako každoročně paní Renata Czaderová, zástupkyně spolku „Nikdy nejsi sám“. K nadělování se připojila i divadelní agentura Křesadlo, zastoupena paní Ludmilou Sikorovou, která co by čertík, doprovodila Mikuláše a společně dárky rozdali všem dětským pacientům.

„Jelikož se děti dostaly do nemocnice zrovna v tento předvánoční čas a nemohou vyhlížet Mikuláše z domova, jsem ráda, že se tato akce stala v naší nemocnici tradicí. Hospitalizované děti takto nepřicházejí o sváteční nadílku, za kterou srdečně děkujeme spolku Nikdy nejsi sám a agentuře Křesadlo,“ doplnila Andrea Ciencialová, herní terapeutka.

12 06 Mikuláš1 12 06 Mikuláš2 12 06 Mikuláš3
12 06 Mikuláš4 12 06 Mikuláš5 12 06 Mikuláš6