05 Maturity1Studentky Střední zdravotnické školy ve Frýdku-Místku absolvují na chirurgickém a interním oddělení Nemocnice Třinec praktické maturitní zkoušky.

Od včerejšího brzkého rána vládne na vybraných odděleních velká nervozita. Dvacet pět studentek Střední zdravotnické školy ve Frýdku-Místku se snaží ukázat, co se během svého studia naučily. Všechny maturantky musí, kromě práce u lůžka, rovněž zpracovat ošetřovatelskou dokumentaci a obstát při její obhajobě.

„I přes složité období, které studentky provázelo po celý školní rok, pevně věřím, že zkoušku z dospělosti úspěšně zvládnou. Držím všem palce a doufám, že mnohé z nich zakotví právě v naší nemocnici,“ doplnil ředitel Nemocnice Třinec Jiří Veverka.

05 Maturity2 05 Maturity3 05 Maturity4
05 Maturity5 05 Maturity6 05 Maturity7