MUDr. Jan SzwarcKoncem listopadu letošního roku ukončil  v Nemocnici Třinec svou pracovní kariéru pan MUDr. Jan Szwarc.

Tento skvělý lékař oddělení ORL nastoupil do naší nemocnice v roce 1970 a odpracoval zde neuvěřitelných 50 let. Od roku 1977 do konce roku 2010 působil na postu primáře otorinolaryngologie.

Pan Szwarc letos oslavil krásné životní jubileum. Stále si udržuje skvělou fyzickou i psychickou kondici, k čemuž mu pomáhá i rodinný dárek k jeho osmdesátým narozeninám – horské elektrokolo, na kterém sjíždí kopce našeho okolí.

Děkujeme panu doktorovi za přínos k základnímu poslání nemocnice, za využití schopností a dovedností ve prospěch zaměstnavatele a přispění k dobrému jménu Nemocnice Třinec.