2020 Diana1Brněnská zdravotnická prodejna Diana, která se specializuje na poradenství a prodej pomůcek pro ženy po operaci prsu, po rekonstrukci prsu, s vývojovými vadami nebo s nadměrnými velikostmi prsu, opět navštívila Nemocnici Třinec.

Prodejní akce proběhla v nemocniční posluchárně, kde si klientky různých věkových kategorií mohly prohlédnout speciální podprsenky, prsní epitézy, které usnadňují obnovení symetrie těla, dále funkční oblečení pro sport i volný čas, plavky s kapsou, šátky, kompresní pažní návleky, paruky a další sortiment. Každé zájemkyni byla nabídnuta pomoc při výběru správného tvaru, typu a velikosti, aby prádlo perfektně sedělo. Následně si mohly nabízené zboží v klidu vyzkoušet a zakoupit.

Cílem celé akce je umožnit těmto ženám opět plnohodnotný život, navrátit jim pocit ženskosti, jistotu a sebevědomí. Pro velký zájem, především pacientek naší mamologické ambulance, akci zopakujeme 6. října 2020.

2020 Diana2 2020 Diana3 2020 Diana4
2020 Diana5 2020 Diana6 2020 Diana7