LOGO REACT EU MMR small v2

tit SL Mikuláš 3 sOddělení sociálních lůžek Nemocnice Třinec připravilo pro své klienty předvánoční aktivity, které zpestřily jejich pobyt v nemocnici.  Klienti spolu se sestřičkami pekli perníčky, s nadílkou je navštívily pracovnice sociálních služeb města Třince a nezapomněl na ně ani Mikuláš s anděly.

„Pro naše klienty připravujeme různou zájmovou činnost, která přispívá ke zlepšení jejich fyzické i psychické kondice. Kromě ručních a výtvarných prací také každý týden pečeme koláče, bábovky, a před vánocemi také vánoční cukroví. Letos jsme pro zájemce zorganizovali také pečení a zdobení perníčků,“ uvedla Lucie Sikorová, vedoucí oddělení sociálních lůžek.


V pátek 4. prosince navštívily klienty oddělení sociálních lůžek a pacienty na oddělení ošetřovatelské péče pracovnice Denního stacionáře Jantar, patřícího pod sociální služby města Třince. Kromě dobré nálady s sebou přinesly nadílku zhotovenou klienty denního stacionáře v podobě upečených perníčků, sušených jablíček a dřevěné hvězdičky.


Na klienty oddělení nezapomněl s nadílkou ani Mikuláš s anděly, za které se letos převlékli dobrovolníci Slezské diakonie a děti ze základní školy.  Také oni přispěli k rozveselení a dobré náladě klientů pobývajících v předvánočním čase na oddělení sociálních lůžek třinecké nemocnice.

 

Jolana Filipová, tisková mluvčí

 

perníčky 1 s   perníčky 2 s    
SL Jantar 1 s   SL Jantar 2 s   SL Jantar 3 s
SL Mikuláš 1 s   SL Mikuláš 2 s    

hlasovani baner 2022