07 Darování krve1Zaměstnanci Nemocnice Třinec nelenili ani o prázdninách a opět přišli darovat svou krev, které je právě v tomto dovolenkovém období velký nedostatek.

Lidé vyráží na dovolené, mladí lidé se nechávají očkovat a nemocnice dohání plánovanou operativu. Tato kombinace přispívá k tomu, že je dárců bohužel méně.

Darovat krev je to nejsnazší, co může člověk pro člověka udělat. A ten pocit, že někomu pomůžete, je k nezaplacení.

Nejbližší termín dalšího zaměstnaneckého darování krve je v pátek 13. srpna 2021, personál nemocnice se může objednat na kl. 151.

Ostatní zájemci z řad veřejnosti se můžou hlásit na tel. 558 309 627 a zaregistrovat se na libovolný termín. Podrobnější informace ohledně dárcovství najdete na webových stránkách Nemocnice Třinec (https://nemtr.cz/index.php/cs/pacienti-a-navstevnici/pro-darce-krve).

07 Darování krve2 07 Darování krve3 07 Darování krve4
07 Darování krve6 07 Darování krve7