Velikonoce na Sociálních lůžkáchJako každým rokem, tak i letos uspořádala 4. dubna 2013 dobrovolnice Slezské diakonie, paní Irena Szymoniková, společně se společenstvím Sympatiků Radio Marya z kostela Svatého Alberta v Třinci a s paní Beatou Krainovou, učitelkou, a žáky páté třídy Církevní základní školy v Třinci vystoupení pro uživatele Sociálních lůžek a pacienty Oddělení ošetřovatelské péče Nemocnice Třinec s názvem „ Goiczek“. Program byl věnovaný tradicím a lidovým zvykům v našem regionu. Uživatelé i pacienti Nemocnice Třinec se také zapojili do společného zpívání lidových písni a písnička „Ojcowski dom“ zahřála ne jedno srdce a objevilo se i dojetí na mnoha tvářích. Všem účinkujícím patří velké díky.
Pokud byste měli také zájem se zapojit do dobrovolnické činnosti v Nemocnici Třinec, prosím kontaktujte paní Moniku Banotovou, tel. 734 516 300, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Dobrovolnický program je financován Ministerstvem zdravotnictví ČR a Nadací OKD.