06 11 Praxe1V červnu nastoupili studenti třetího ročníku Střední zdravotnické školy ve Frýdku-Místku na měsíční souvislou praxi do Nemocnice Třinec.

Můžete je potkat na chirurgických a interních odděleních, kde pod dohledem zkušených zaměstnanců získávají cenné zkušenosti z práce zdravotníka. Praxi vykonávají v rámci ranních i odpoledních služeb, což jim umožňuje plně si zažít reálný provoz nemocnice.

Studentky si vedou velmi dobře. Svou pečlivostí a nasazením si získaly uznání našich zaměstnanců a jsou často osloveny k další výpomoci. Jsme velmi rádi za tato děvčata, která projevují velký zájem o zdravotnickou profesi a jsou ochotná obětovat svůj čas i během letních prázdnin.

Věříme, že tato praxe bude pro ně cenným přínosem a přispěje k jejich budoucímu profesnímu rozvoji.

Přejeme jim úspěšné dokončení praxe!

06 11 Praxe2 06 11 Praxe3 06 11 Praxe4
06 11 Praxe5