06 03 Den dětí8Sobotní oslava Dne dětí přinesla radost a úsměv na tváře malých pacientů Dětského oddělení Nemocnice Třinec.

Divadelní agentura Křesadlo zorganizovala speciální návštěvu, kdy pejsek s kočičkou přišli za dětmi, aby jim zpříjemnili jejich pobyt v nemocnici.

Návštěva byla obohacena o rozdávání dárečků, které dětem věnoval Nadační fond Křídla dětem, ve spolupráci s partnery Winner – Group WG, manželi Zuzkou a Radimem a organizací Panenka dětem. Každý dětský pacient obdržel dárky, což vyvolalo vlnu nadšení a radosti.

"Je pro nás důležité, aby děti, které musejí trávit čas v nemocnici, měly možnost zažít alespoň trochu radosti a zábavy. Dnešní návštěva byla pro ně obrovským překvapením. Díky štědrým dárcům a organizátorům jsme mohli dětem zpříjemnit jejich den," uvedla Andrea Ciencialová, herní terapeutka Nemocnice Třinec.

06 03 Den dětí1 06 03 Den dětí2 06 03 Den dětí3