05 28 Novomanželé1Novomanželé Zuzka a Radim se rozhodli oslavit svůj velký den netradičním způsobem a požádali své svatební hosty, aby místo gratulačních kytic přinesli hračky, omalovánky, psací potřeby, knihy, hry nebo plyšáky.

Tento nevšední a velkorysý nápad měl jasný cíl – potěšit malé pacienty Dětského oddělení Nemocnice Třinec. Novomanželé věřili, že jejich svatební den může přinést radost nejen jim, ale také dětem, které tráví čas v nemocnici. A jejich přání se naplnilo. Hosté nadšeně přijali tuto výzvu a přinesli nespočet dárků, které následně novomanželé osobně předali nemocnici.

Novomanželé nám svým příkladem ukázali, že skutečná radost přichází z toho, když děláme radost druhým. Děkujeme mladému páru za jejich inspirativní myšlenku a přejeme jim do společného života jen to nejlepší!

05 28 Novomanželé2 05 28 Novomanželé3