Levé menu

POZOR ZMĚNA

Od pondělí dne 22. 3. 2021 bude očkovací místo na nové adrese: DDM Třinec, p.o., Bezručova 66, Staré Město, 739 61 Třinec. Provozní doba v pracovních dnech od 7 do 15 hodin. Registrace zájemců je nutná a probíhá prostřednictvím Centrálního rezervačního systému, který naleznete na crs.uzis.cz nebo registrace.mzcr.cz. Do veřejného očkovacího místa by se měli dostavit pouze zaregistrovaní občané, a to na objednaný čas dle rezervace.  Všechny zájemce, kteří mají vytvořenou rezervaci s termínem v Nemocnici Třinec, chceme informovat, že již budou naočkováni v DDM. Totéž platí pro osoby, kterým byla podána první dávka očkovací látky v nemocnici. Bezbariérový přístup zajištěn. Prosíme všechny objednané o dodržování stanoveného času. Na očkování si s sebou přineste občanský průkaz a kartičku pojištěnce. Prosíme, dodržujte epidemiologická opatření, noste respirátory,  použijte dezinfekci, dodržujte rozestupy. Bližší informace podá koordinátor VOČM Ingrid Adamcová: tel.: 730 562 619,  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.