Upozorňujeme všechny pacienty zubní pohotovosti Nemocnice Třinec, že z důvodu nedostatku zubních lékařů, může dojít k omezení lékařské zubní pohotovosti, o kterém Vás budeme vždy předem informovat.

Tento víkend (21. – 22. března 2020) je v provozu zubní pohotovost od 8:00 do 13:00 hod.

V případě velmi akutních potíží, mimo tuto pracovní dobu, navštivte zubní pohotovost v Městské nemocnici Ostrava – Fifejdy.

V následujících pracovních dnech (po – pá) v době od 8:00 do 12:00 hod. ošetří akutní pacienty MDDr. Jakub Bojko po předchozí telefonické domluvě na tel. č. 778 532 500. Volejte prosím pouze v časovém rozmezí mezi 8 až 12 hodinou. Jeho zubní ambulance se nachází v 2. patře na ulici 1. máje v Třinci.

Návštěvní doba

Doba návštěv je doporučená od 14:00 do 16:30 hodin. Mimo tyto hodiny lze návštěvu dohodnout s ošetřujícím lékařem nebo sestrou ve službě.