100let 01 sRovných sto let dnes oslavila paní Eva Kupiecová z Bystřice, která je v současné době klientkou oddělení sociálních lůžek Nemocnice Třinec, p.o.

K narozeninám jí přišli popřát kromě členů rodiny také zástupci obce Bystřice, Okresní správy sociálního zabezpečení, zástupci farního sboru evangelického kostela v Bystřici a také vedení oddělení sociálních lůžek a provozně-technický náměstek Nemocnice Třinec, p.o. Josef Cieslar.
Paní Kupiecová je klientkou oddělení sociálních lůžek třinecké nemocnice od poloviny prosince loňského roku. Je stále plná života, ráda si zazpívá společně s ostatními klienty, anebo si popovídá.

„K jejím koníčkům patřilo také vyšívání a ruční práce,“ prozradila její vnučka paní Sztefková. „Pobyt na oddělení jí svědčí, za tu dobu, co tu je, ve společnosti ostatních klientů pookřála a zlepšila se jí nálada,“ usmála se paní Sztefková.

Jolana Filipová, tisková mluvčí

100let 02 s   100let 03 s