04 05 RHB konf1Oddělení léčebné rehabilitace se přestěhovalo do nových zrekonstruovaných prostor a k tomu právě oslavilo 60leté výročí své existence. U této příležitosti uspořádali zajímavou odbornou konferenci pro stávající i bývalé zaměstnance, odbornou veřejnost, spolupracující firmy i významné hosty.

Páteční den začal pro zájemce prohlídkou zrekonstruovaného lůžkového i ambulantního traktu rehabilitačního oddělení, které poskytuje komplexní diagnostiku a léčbu pohybového aparátu u hospitalizovaných i ambulantních pacientů. Pak následovala odborná konference, která se konala v prostorech Steelhouse v Třinci. Úvodního slova se zhostil vedoucí fyzioterapeut Seweryn Krzywoń, který přivítal hosty, a paní primářka Darina Mocková prozradila pár informací ohledně historie rehabilitačního oddělení. Odborná konference pokračovala zajímavým pásmem přednášek, které se střídaly napříč sekcemi: neurologickou, urogynekologickou, chirurgicko-ortopedickou nebo i dětskou. Tématem této konference byla multioborová spolupráce v rámci těchto oddělení v naší nemocnici. Na závěr nechyběl ani společenský večer, kde účastníci z řad stávajících i bývalých zaměstnanců živě diskutovali o minulosti i budoucnosti léčebné rehabilitace.

04 05 RHB konf4 04 05 RHB konf8 04 05 RHB konf9