Logo IROP a Ministerstvo pro místní rozvoj

Nabídka práce

Našim zaměstnancům nabízíme:
–    perspektivní zaměstnání v příjemném prostředí
–    možnost dalšího vzdělávání a profesní růst
–    odpovídající pracovní a platové podmínky
–    zajištění stravování
–    preventivní péče o zdraví zaměstnanců

Zaměstnanecké benefity:
–    příspěvek na stravování
–    penzijní připojištění
–    sportovní aktivity –  rehabilitační procedury, bazén
–    kulturní akce – benefiční koncert
–    sportovně-společenské firemní akce pro zaměstnance
–    sociální výpomoc a sociální půjčka pro zaměstnance v mimořádně závažných případech
 
 

 

19.07.2018
NEMOCNICE TŘINEC, p. o. přijme do pracovního poměru pracovníka za účelem zajišťování oprav zdravotnické techniky a služeb.
17.07.2018

Nemocnice Třinec, p.o. nabízí pracovní uplatnění všeobecným sestrám, dětským a praktickým sestrám. Nabízíme práci v moderním prostředí s možností odborného růstu, event. zajištění bytu. Pracovní poměr bude sjednán po vzájemné dohodě.

Své žádosti doplněné krátkým životopisem s přehledem praxe mohou zájemci zasílat na adresu: Nemocnice Třinec, p.o., oddělení lidských zdrojů, Dolní Líštná, Kaštanová 268, 739 61 Třinec. Bližší informace podá náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Mgr. Halina Musiolová, č.tel. 558 309 103, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

16.07.2018

Požadujeme:
VŠ vzdělání v oblasti logistiky, nákupu, technickém či ekonomickém oboru,
praxe v oblasti nákupu minimálně 2 roky,
přehled v legislativě týkající se hospodaření s veřejnými prostředky (zákon o zadávání veřejných zakázek, zákon o finanční kontrole aj.),
výborné strategické, komunikační a organizační schopnosti,
orientace ve spotřebním a zdravotnickém materiálu výhodou.

Nabízíme:
možnost odborného růstu,
platové podmínky dle platných předpisů – plat.tř. 11, dále příplatek za vedení a osobní příplatek,
5 týdnů dovolené,
další benefity (např. penzijní připojištění, výhodné stravování ad.).

Své životopisy s přehledem praxe zasílejte do 27. 7. 2018 na adresu: Nemocnice Třinec, p.o., oddělení lidských zdrojů, Kaštanová 268, Třinec, PSČ 739 61 nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

04.01.2018

Nemocnice Třinec, p.o. přijme do pracovního poměru lékaře pro obor radiologie a zobrazovací metody. Nejlépe se specializací v oboru, může být i absolvent se zájmem o obor. Nabízíme práci v moderním prostředí s možností odborného růstu pro prosperující nemocniční zařízení. Možnost zajištění bytu. Pracovní poměr může být sjednán ihned po vzájemné dohodě.

Své žádosti doplněné krátkým životopisem s přehledem praxe mohou zájemci zasílat na adresu: Nemocnice Třinec, p.o., oddělení lidských zdrojů, Kaštanová 268, 739 61 Třinec.

Bližší informace podá náměstek pro lékařskou péči MUDr. Andrea Dzanová, č. tel. 558 309 535, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Se studentem lékařské fakulty v posledních ročnících studia se lze domluvit na stipendiu. Bližší podmínky viz stránky www.nemtr.cz – odborná veřejnost – nabídka stipendia.

Strana 1 z 3

Moravskoslezska sestra 2018 webbaner 1024x234ob