DenOD3Velký zájem návštěvníků provázel Den otevřených dveří porodního a novorozeneckého oddělení Nemocnice Třinec.

Akce se velmi vydařila a do nemocnice se minulý týden vypravily desítky budoucích rodičů. Na otázky zájemců odpovídal porodník, další informace mohly maminky získat od dětského lékaře nebo fyzioterapeuta. Samozřejmostí byla i ukázka pomůcek pro kojení a potřeb pro miminka. Součástí akce byla i prohlídka porodního sálu, porodního a novorozeneckého oddělení.

„Byli jsme všichni velmi rádi, že i přes nepřízeň počasí si na tradiční den otevřených dveří našla cestu celá řada budoucích maminek. Některé i z daleka. Tak jako v předchozích letech se seznamovali s naší porodnicí, novorozeneckým oddělením, cvičením novorozenců a mnoha dalšími věcmi. Měli možnost vidět novinky, ptát se na vše, co je zajímalo a ochutnat pohoštění z naší kuchyně,“ sdělil porodník Petr Nádvorník.

Celkově vnímáme pravidelné dny otevřených dveří jako velký přínos pro budoucí maminky, je vidět jejich velký zájem a je bezesporu velmi dobré, že si na svůj velký den vybírají porodnici svědomitě.

DenOD1  DenOD2  DenOD5