Mikulášky 1 sBohatou mikulášskou nadílku pro nemocné děti, které nyní tráví svůj čas na dětském oddělení a dětské jednotce intenzivní péče Nemocnice Třinec, přichystaly členky třinecké neziskové organizace „Nikdy nejsi sám“.

Panenky, autíčka, omalovánky, puzzle či plyšáky pro nejmenší, pohádkové knížky, stavebnice  a hry pro ty větší nebo sluchátka a paměťové karty pro skoro dospělé děti přinesly členky spolku „Nikdy nejsi sám“ z Třince. Nezapomněly s drobným dárkem ani na maminky, které se svými churavými ratolestmi pobývají v nemocnici ve dne i v noci.

Mezi dárky, které přinesly „Mikulášky“ paní Renata Czaderová a Libuše Gajdzicová, nechyběly také malé a velké polohovací polštářky plněné kuličkami, které užijí nejen děti a také hromada plyšových a dalších hraček.

Třinecký spolek „Nikdy nejsi sám“, který mikulášskou nadílku pro děti v nemocnici zorganizoval, se věnuje především organizování volnočasových a pobytových aktivit pro děti a mládež s postižením, organizuje setkání rodin, které pečují o své blízké a podporuje všechny činnosti, které obohacují a zkvalitňují život osob s postižením.

Jolana Filipová, tisková mluvčí

Mikulášky 2 s   Mikulášky 3 s   Mikulášky 4 s