OvčařováLNa včerejším slavnostním večeru ankety Moravskoslezská sestra 2017 získala nejvyšší počet hlasů  v kategorii Sestra veřejnosti Libuše Ovčařová, staniční sestra z mezioborové jednotky intenzivní péče Nemocnice Třinec, p.o.

Anketu vyhlásil Odbor zdravotnictví Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. Široká veřejnost měla možnost v průběhu srpna a září vybírat z 15 finalistek svou NEJ zdravotní sestřičku prostřednictvím webových stránek a facebookového profilu Moravskoslezského kraje.

Nejvyšší počet hlasů, celkem 15 437, dali hlasující sestřičce Libuši Ovčařové z mezioborové jednotky intenzivní péče Nemocnice Třinec, p.o. Vítězka hlasování veřejnosti převzala ocenění na slavnostním galavečeru v aule Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava.

Blahopřejeme jí k vítězství a přejeme hodně spokojenosti, úspěchů a sil jak v pracovním, tak i v osobním životě!

Moravsloslezska sestra 2017 JT 17 s   Moravsloslezska sestra 2017 JT 25 Libuše Ovčařová s   Moravsloslezska sestra 2017 JT 27 s

Jolana Filipová, tisková mluvčí