logo potravinova sbirka

Nemocnice Třinec se i letos rozhodla zapojit do krajské sbírky potravin, která je organizována ve spolupráci s Potravinovou bankou Ostrava, z. s.
Sesbírané potraviny poputují opět do Charitního domu pro matky v tísni (Charita Český Těšín).

Do nelehké situace se může ze dne na den dostat kdokoliv z nás, tak prosím nebuďme lhostejní a přispějme každý alespoň jednou "potravinou".
V rámci sběru potravin jsou upřednostňovány především trvanlivé potraviny, jako je např. dětská výživa, kaše, piškoty, cukrovinky, cukr, mouka, těstoviny, luštěniny, rýže, olej, instantní polévky, čaje, káva, kakao, sirupy, džemy, konzervy apod. Vše by mělo být v původních, nepoškozených obalech a před vypršením data spotřeby.

Darované potraviny mohou zaměstnanci nemocnice odevzdat ve dnech 2. - 13. října 2017 na sekretariát Nemocnice Třinec, p.o.

Leták krajské sbírky