Sestra 2017Odbor zdravotnictví Krajského úřadu Moravskoslezského kraje vyhlásil anketu Moravskoslezská sestra 2017, do které se teď může zapojit i veřejnost.

Pro jednu z patnácti vybraných sestřiček v kategoriích sestra u lůžka, ambulantní a domácí péče, paliativní a hospicová péče, porodní asistentka a ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči může veřejnost hlasovat od 7. srpna do 30. září prostřednictvím internetových a facebookových stránek Moravskoslezského kraje: sestra.msk.cz

Nemocnici Třinec reprezentují tyto sestřičky:
Libuše Ovčařová, mezioborová JIP, v kategorii „Ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči“
Marcela Cieslarová, dětská ambulance, v kategorii „Ambulantní a domácí péče“

Vítězky jednotlivých kategorií budou vyhlášeny na galavečeru 12. října v aule VŠB. Jeden vylosovaný účastník ankety, který správně odpoví na soutěžní otázku, získá tablet.

Plakát hlasování