Logo IROP a Ministerstvo pro místní rozvoj

dendeti 6sPod pirátskou vlajkou si letos užívaly oslavu Dne dětí děti zaměstnanců třinecké nemocnice. V nemocničním parku pro ně byly připraveny soutěže a zábava, nechyběl ani skákací hrad a projížďka na koních, prohlídka opravdové záchranářské sanitky nebo malování na obličej.

Letošní oslavy se nesly v duchu pirátů z Karibiku: Hned u vchodu dostali malí piráti mapu s úkoly a na hlavu si nasadili barevné pirátské čapky. Na jednotlivých stanovištích rozmístěných v nemocničním parku na ně čekaly úkoly, jako třeba projít se po lávce nad mořem plným žraloků, najít klíč ukrytý v písku nebo čočce, poskládat lodičku z papíru a za pomoci foukání ji dostat na druhý břeh lavórového moře, uplést náramek z barevných gumiček nebo přeručkovat po laně nad trávníkovou propastí. Za každý splněný úkol si malí piráti do mapy zapsali správné písmeno z hledaného hesla, které jim nakonec otevřelo truhlu pokladů se sladkou odměnou.

V průběhu hledání pokladu se mohli spolu s rodiči občerstvit v pirátském bufetu, nebo se na památku vyfotografovat na pirátské lodi. Díky příjemnému počasí si letošní oslavu dne dětí v nemocničním parku užilo okolo stovky dětí se svými rodiči.

dendeti 1s   dendeti 3s   dendeti 4s
dendeti 5s   dendeti 7s   dendeti 8s
dendeti 9s   dendeti 10s   dendeti 11s
dendeti 12s   dendeti 13s   dendeti 14s
dendeti mapa s   dendeti 2s    

 

 

Moravskoslezska sestra 2018 webbaner 1024x234ob

 

  • zdrava firma vzp
  • Ipex logo
  • Logo kosmetika trinec
  • Logo hotel Vitality